Išvalyti
Kaina
Gamintojas

RITA MERLINI

RITA MERLINI

RITA MERLINI rankų darbas.

 

Rita Merlini rankų darbo rankinės

Dizainerės RITA MERLINI rankų darbo rankinės moterims pagamintos Italijoje iš aukštos kokybės veršio odos, dažytos augaliniais dažais, kurie yra išgauti iš skirtingų augalų rūšių ir įvairiausių jų kombinacijų. Šį odos dažymo būdą italai puoselėja jau nuo 800-ųjų mūsų eros metų. Tai sena amatininkų technologija perduodama iš kartos į kartą, iš tėvo sūnui, derinant senovinių technologijų receptus tarpusavyje. Šiuo metu taip dažyti odos gaminiai yra ženklinami specialiu "PelleConciata al Vegetale in Toscana" kokybės ženklu su individualiu gaminio numeriu, kurį išduoda Natūralios odos dažymo augaliniais dažais konsorciumas Italijoje. Tokių manufaktūrų pasaulyje yra išlikę vos dvidešimt. Taip apdirbtos odos moteriškos rankinės „sugeria“ mūsų gyvenimo pėdsakus ir atspindi savininkės gyvenimo stilių. Natūralaus senėjimo procesai nei kiek neįtakoja jos kokybės – odinė rankinė tampa tik dar gražesnė ir išskirtinesnė.

Medžiagos, iš kurių pagamintos šios moteriškos rankinės, visiškai netoksiškos ir draugiškos gamtai bei žmogui. Šį produktą gali rinktis ir žmonės, turintys alergiją metalui, nes dažymo metu nenaudojamas nei nikelis, nei chromas. Rankinėms odą dizainerė naudoja iš maisto pramonės atliekų, tai reiškia, kad dėl jų specialiai nenužudomas gyvūnas. Plaukeliai, kurie pašalinami nuo odos, naudojami žemės ūkio trąšų gamybai, o dumblas, susidaręs gaminant augalinius dažus, toliau perdirbamas gaminant statybines medžiagas.

Rankų darbo odinės rankinės pasižymi išskirtinumu, nes kiekvienam gaminiui nevienodos odos juostos pjaustomos ir pinamos rankomis, puošiamos rankų darbo „raku“ keramika, impregnuojamos natūraliais aliejais ir bičių vašku, todėl odos nebereikia papildomai impregnuoti ilgo dėvėjimo metu. Tokiu būdu pagamintos odinės rankinės niekad nebūna vienodos. Šios moteriškos rankinės puikiai tiks tiek oficialią aprangą dėvinčioms, tiek laisvesnį aprangos stilių pasirinkusioms moterims. Odinė rankinė visada bus esminiu jūsų aprangos akcentu.

Švelniai sendintos moteriškos odinės rankinės: kiekviena individuali, kiekviena išskirtinė alsuoja meile ir natūralumu.

Kviečiame apžiūrėti RITA MERLINI kolekcijos gaminius internetu, arba salone adresu M.Valančiaus g. 10-2, Kaunas.

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Rita Merlini odinė piniginė WALLET brown Rankų darbo Rita Merlini veršio odos piniginė pagamin..
310,00 € be PVM: 256,20 €