5 Octobre aukso auskarai su deimantais, safyrais, žaliais ametistais ir granatais

5 Octobre aukso auskarai su deimantais, safyrais, žaliais ametistais ir granatais

Kodas: 99-7020
Prekyboje: 1
1.260,00 € be PVM: 1.041,32 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre aukso auskarai su deimantais, safyrais, žaliais ametistais ir granatais

5 Octobre "One of a kind" vienetinio tiražo 14k 585 aukso auskarai su 0,04ct deimantais, 1ct safyrais, 1,98ct žaliais ametistais ir 3,86ct granatais.

Ilgis: 5cm

​Svoris: 2,41g

Deimantai yra ne tik patys kiečiausi, brangiausi ir rečiausi Žemėje randami brangakmeniai, bet jų energetika yra milžiniška, tyra ir švari. Nuostabaus grožio deimantai tinkami dovanoti ypatingomis akimirkomis. Pasaulyje nerastumėte dviejų identiškų deimantų, kaip ir žmonės, visi deimantai yra skirtingi. Vienas gali labiau atspindėti šviesą, žaižaruoti, turėti intarpus skirtingose vietose, todėl įsigiję deimantą, galite jaustis drąsūs, jog jis toks vienintelis.

SAFYRAS - KARALIŠKASIS AKMUO
Šis akmuo ilgą laiką laikytas karališku, todėl safyrais puošdavosi didikai ir karaliai, norėdami labiau pasitikėti savimi ir tapti populiaresni visuomenėje. Tai ir vienas kiečiausių pasaulyje mineralų po garbingą pirmąją vietą šiame sąraše užimančio deimanto. Safyrai – tinkamiausi brangakmeniai gimusiems po Žuvų, Jaučio, Mergelės ir Šaulio ženklais. Kalbama ir apie magiškąsias safyrų galias: jie padeda sergantiems reumatu ir kamuojamiems nervų ligų. Safyras subalansuoja energiją, padeda atsikratyti neigiamų minčių ir jaudulio. Tai mokslininkų, išminčių brangakmenis, gerinantis atmintį, suteikiantis skaidrių minčių ir padedantis pažinti.
 

Senovės traktatuose granatas dar vadinamas karbunkulu, nors kartais šis vardas skiriamas rubinui. Lotynų kalba carbunculus reiškia „angliuką”  ir ne bet kokį, o skaisčiai degantį, todėl granatas laikomas „linksminančiu širdį” akmeniu. Pats akmens pavadinimas sufleruoja jo spalvą – nuo šviesios iki tamsiai raudonos spalvos.

Manoma, kad tai gydantis, apsaugantis, bei simbolizuojantis aistrą ir ištikimybę, lojalumą versle akmuo. Tinka aistringiems ir aktyviems žmonėms, kurie negaili jėgų tikslui pasiekti. Granatas taip pat vadinamas gyvybės ir energijos akmeniu, kuris padeda atgauti jėgas, aistrą, įkvepia trokšti bei suteikia jėgų įgyvendinti troškimus. Stiprina norą gyventi, sušildantis ir apvalantis akmuo. Nušviečiantis kelia, dvasine prasme, padedantis surasti kryptį. Yra senoviška tradicija, kad draugai apsikeičia granatais, norėdami parodyti savo prisirišimą bei draugystę.

Akmuo jungia Ugnies ir Žemės pradus ir slepia milžinišką energiją. Sakoma, kad granatas suteikia šeimininkui galią valdyti kitus. Tai taip pat ir „keliautojų akmuo“, nes jis apsaugo nuo nelaimių kelyje.

Ametistai nėra tik gražūs brangakmeniai. Jie turi ilgą istoriją, kaip padėti žmonėms įvairiais būdais. Šie purpuriniai kvarco gražuoliai yra dėvimi siekiant apsaugoti žmones, nuraminti protą ir padėti kontroliuoti priklausomybes.
Jekaterina Didžioji ypač mėgo ametistų brangakmenius. Jie taip pat užima svarbią vietą krikščionybėje, kur jie yra žinomi kaip „vyskupų akmuo“.
Graikai nešiojo ametistų žiedus gerdami alkoholinius gėrimus, kad išvengtų apsvaigimo, ir gėrė iš purpurinio kvarco. Ametistų brangakmenius į taures pirmieji inkrustavo graikai, kurie tikėjo, kad netaps apsvaigę, jei gers vyną iš ametisto taurių. Violetiniai ametistai vis dar dėvimi ir šiandien, siekiant parodyti blaivumą, laikantis ametisto prasmės.
Hebrajai manė, kad ametisto brangakmeniai užtikrins apsaugą vyriausiajam kunigui. Ametisto brangakmenis, atstovaujantis Dano genčiai, buvo 9-asis akmuo krūties plokštelėje, kurį nešiojo vyriausiasis kunigas. Ametisto uola buvo 12-oje vietoje prie Naujosios Jeruzalės pamatų.
Violetinis ametistas per amžius vaizdavo galią. Pjautus, poliruotus ametisto brangakmenius egiptiečiai naudojo visą laiką nuo 4000 m. prieš Kristų. Turtinga violetinė ametisto spalva puikiai atstojo honorarą. Ši ametisto reikšmė suteikė ametisto brangakmeniams svarbią vietą Didžiosios Britanijos karūnos brangakmeniuose.


 Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: deimantas, safyras, ametistas, granatas