-20% Inouitoosh vilnos su medvilne skara LULA YELLOW

Inouitoosh vilnos su medvilne skara LULA YELLOW

Kodas: ET151LU09
Prekyboje: 1
108,00 € 86,40 € be PVM: 71,40 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

Inouitoosh vilnos su medvilne skara LULA YELLOW
Rankomis marginta vilnos su medvilne skara.
Sudėtis: 45% vilna, 40% medvilnė, 15% akrilas
Dydis: 70x190cm
Priežiūra: sausas valymas
Gamintojas: Prancūzija
 
 Vilnos privalumai :
• Vilnos audinys - higieniškas, lengvas, minkštas, pralaidus orui, gerai saugantis nuo temperatūrų kaitos. 
• Vilnos audinys turi savybę izoliuoti šaltį ir karštį, apsaugoti nuo staigių temperatūros svyravimų ir leidžia jūsų odai kvėpuoti. 
• Vilna geba sugerti didelį vandens ir vandens garų kiekį - 30-33% savo pačios svorio, nesukeldama drėgmės pojūčio.• Vilna užkerta kelią net bakterijoms daugintis. 
• Vilnoniai gaminiai tinkami naudoti ir žiemą, ir vasarą. 
• Vilnos pluoštas atlieka natūralų mikromasažą, kurio dėka gerinama kraujotaka, organizme greičiau vyksta atstatomieji procesai, greičiau sveikstama. 

Žodis medvilnė yra kilęs iš arabiško žodžio „ kutun“, kuris reiškia aukštos kokybės pluoštą. Ji  yra žinoma jau kone 7000 metų ir yra viena seniausių pluoštinių medžiagų. Senovės Pietų Amerikos tautos medvilnę dažydavo tamsiai ruda spalva ir naudojo kaip pinigus. Peru iš medvilnės nerdavo tinklus, o graikai ir romėnai gamindavo bures. Tai unikali ir daug kur pritaikoma medžiaga, tačiau pagrindinis panaudojimo būdas visgi išlieka drabužiams, bei šaliams gaminti. Medvilninis audinys yra malonus liesti, nedirgina odos, gerai išlaiko spalvą, yra tvirtas ir tarnauja ne vienerius metus. Ekologiška medvilnė auginama nepurškiant pesticidais, tausojant aplinką. Ji renkama rankomis. Be to, dažoma tik natūraliais dažais.