-30% Hanka IN kaklo papuošalas su špinele ir cirkoniu

Hanka IN kaklo papuošalas su špinele ir cirkoniu

Kodas: DIV-CO-SPN-0,5M
Prekyboje: 1
150,00 € 105,00 € be PVM: 86,78 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

Hanka IN kaklo papuošalas su špinele ir cirkoniu

Rankų darbo kaklo papuošalas su špinele, žalvaris dengtas 24 karatų auksu.

Ilgis: 42cm

Cirkonis turi daugiausiai panašumo su deimantu, nei bet kuris kitas brangakmenis. Jo stiprus blizgesys ir spindėjimas tapatinamas su deimanto, tačiau cirkonis dažnai nuvertinamas kaip tik dėl to, jog yra suvokiamas kaip nebrangi deimanto imitacija, dėl panašų pavadinimą turinčio cubic zirconia - sintetinio deimanto simulianto. Cirkonis turi platų spalvų spektrą. Jis gali būti mėlynas, raudonas, geltonas, žalias, arba akmuo gali būti bespalvis. Tai stiprus akmuo, sužadinantis savo vertės pajautimą, todėl, žmonėms su ryškiu ego, geriau jo nenešioti. Skatina naujas idėjas ir jų įgyvendinimą, moko atskirti esmę nuo neesminių dalykų, stiprina gyvenimo prasmės paiešką, padeda atsiplėšti nuo materializmo ir įveikti praradimus. Mistikai teigė, kad cirkonis slepia savyje didžiulę magnetinę jėgą, nes praranda žvilgesį prieš audrą.

Špinelė yra ganėtinai retas ir brangus akmuo, tačiau veiksmingas ir naudingas akmuo tvarkant įvairaus pobūdžio poreikius, ar tai būtų susiję su sveikata, ar su dvasiniais dalykais. . Gamtoje randama įvairių spalvų: raudonos, mėlynos, žalios, juodos, geltonos, violetinės, oranžinės, rudos ir baltos spalvos. Špinelė stiprina pozityvų mąstymą, pasitikėjimą savimi, asmenybę ir individualumą. Bėda dažnai yra ta, kad nemokame pripažinti ir pasidžiaugti savo laimėjimais. Špinelė moko su džiaugsmu ir nuolankumu pasidžiaugti mažomis ar didelėmis savo pergalėmis ir pastoviai išlaikyti tą būseną ir energiją. Špinelė  yra dar žinomas, kaip „amžinos šlovės ir nemirtingumo“ akmuo. Taip pat, tai 22 sutuoktuvių metinių simbolis.

Priežiūra:

​Hanka In papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: špinelė, cirkonis