Hanka IN kaklo papuošalas su rubinu ir labradoritu

Hanka IN kaklo papuošalas su rubinu ir labradoritu

Kodas: VEG-CO-RUB-LAB-0,5M
Prekyboje: 1
170,00 € be PVM: 140,50 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

Hanka IN kaklo papuošalas su rubinu ir labradoritu

Rankų darbo kaklo papuošalas su rubinu ir labradoritu, žalvaris dengtas 24 karatų auksu. Vėrinį galima nešioti apvyniojus du kartus apie kaklą.

Ilgis: 44cm
 

Rubinas – meilės talismanas 

„Motinos Žemės širdies kraujo lašas“ – taip yra apibūdinamas rubinas rytų kultūrose. Hindi kultūroje rubinas yra vadinamas brangakmenių karaliumi. Įdomu tai, kad rubinai pagal spalvos ryškumą netgi buvo suskirstyti kastomis ir jų tarpusavyje juvelyrai negalėdavo sudėti į vieną papuošalą. Buvo manoma, kad moterims labiau tinkantys šviesesni, o vyrams sodrūs ir tamsūs rubinai. Kinijoje Mandarino gyventojo statusą buvo galima nusakyti iš rubino esančio jo žiede spalvos ryškumo.

Dar šis brangakmenis buvo siejamas su Saule, taip pat buvo tikima, kad jį dėvint atsispindi žmogaus dvasinė ir fizinė būklė. Buvo galvojama, kad rubinas patamsėja, kai artinasi pavojus. XIII a. trintus rubinus gydytojai išrašydavo kaip vaistus.

Tūkstančius metų rubinas buvo laikomas meilės, aistros, galios ir energijos simboliu.

Įdomu tai, kad rubinas yra Korundo safyras, tik jis visada išskirtinės rusvai raudonos ar avietinės ryškios spalvos. Labiausiai vertinamas rubinas yra žvaigždinis, ryškiai raudonos kraujo spalvos, su centre šviesos spindulių išgaunama simetriška šešių kampų žvaigždė, ir sukant akmenį, žvaigždės centras kinta.

Kaip saugoti rubiną? Nors tai antras pagal kietumą brangakmenis po deimanto, visgi reikėtų vengti kontakto su cheminėmis medžiagomis, kvepalais, nedirbti fizinių darbų ar nesportuoti pasipuošus rubinais. Taip pat patariama papuošalus su rubinais laikyti atskirai maišeliuose, kad jie nesubraižytų kitų papuošalų ar kitų brangakmenių.

 


Labradoritas – šviesulius savyje uždaręs mineralas.

Legenda byloja, kad Kanados pakrantėse kartą įstrigo uolose Šiaurės pašvaistė, kol vieną dieną narsus karys išlaisvino dalį jų, perskeldamas uolas ietimi. Tos uolos, kurios liko neperskeltos, vis dar švyti Šiaurės pašvaistės spalvomis. Pirmą kartą šis mineralas aptiktas Labradore Šiaurės Kanadoje. Labiausiai vertinamas labradorito brangakmenis ir šiandien vis dar vežamas iš Labradoro.

Kartais šis daugeliu spalvų žėrintis kristalas vadinamas mėnulio akmeniu, nors minerologai su tuo nesutinka. Papuošalams labradoritą imta labai naudoti XVIII a. Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Šį mineralą labai sudėtinga šlifuoti, todėl meistras turi būti tikras įgudęs profesionalas.

Tai brangakmenis pritraukiantis sėkmę, padedantis atsikratyti negatyvios energijos, atneša nusiraminimą ir atsipalaidavimą, ypač tinka tiems, kurie nuolat persidirba.


Priežiūra:

​Hanka In papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: rubinas, labradoritas