-20% Hanka IN kaklo papuošalas su amazonitu

Hanka IN kaklo papuošalas su amazonitu

Kodas: DIV-CO-AMA-0,5M
Prekyboje: 1
160,00 € 128,00 € be PVM: 105,79 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

Hanka IN kaklo papuošalas su amazonitu

Rankų darbo kaklo papuošalas su amazonitu, žalvaris dengtas 24 karatų auksu.

Ilgis: 42cm

Amazonitas

Tai dailus matinis akmuo, kuris dėl sudėtyje esančio švino turi mėlynus ir baltus dryžius arba būna lygios žalios su mėlynu atspalviu spalvos. Amazonitas gali būti ir geltonos, rožinės, raudonos ir pilkos spalvos, tačiau daugiausiai aptinkamas ir populiariausias yra žalias su mėlynu atspalviu akmuo. Dar yra skiriamos dvi amazonito rūšys – Kolorado amazonitas ( žydresnė spalva ) ir rusiškas amazonitas ( žalesnė spalva ).
Amazonitas buvo naudojamas senovės egiptiečių, Jie jį vadindavo drąsos akmeniu. Amazonitas pavadinimą įgavo nuo Amazonės moterų – karių. Jis ramina besikeičiančias nuotaikas, protą, prieštaravimus, ilgesį ir širdies skausmus, apsaugo nuo blogų įpročių ir mažina nerimą bei susierzinimą. Skatina verbalinę saviraišką, mąstymo gebėjimus, kūrybiškumą, intuiciją, pasitikėjimą savimi. Suteikia vilties ir ištvermės, padeda priimti sunkius sprendimus. Amazonitas gerina santuokinį gyvenimą, skatina gerumą bei yra puikus akmuo naujo verslo pradžiai.


Priežiūra:

​Hanka In papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: amazonitas