Hanka IN kaklo papuošalas "Choker" su tigro akimi ir piritu

Hanka IN kaklo papuošalas "Choker" su tigro akimi ir piritu

Kodas: ELEM-CH-ODT-PYR-1M
Prekyboje: 1
180,00 € be PVM: 148,76 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

Hanka IN kaklo papuošalas "Choker" su tigro akimi ir piritu

Rankų darbo kaklo papuošalas "Choker" su tigro akimi ir piritu, žalvaris dengtas 24 karatų auksu.

Ilgis: 40 cm
 

Pirito pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio „pyr“, kuris reiškia „ugnis“, nes iš tikrųjų, skeliamas su geležimi, piritas kibirkščiuoja. Priešistoriniais laikais piritu buvo įžiebiami laužai. Juvelyrikai piritas naudojamas jau tūkstančius metų. Senovės graikai iš šio brangakmenio gamindavo sage, auskarus ir amuletus. Šis mineralas taip pat buvo populiarus tarp Viktorijos laikų Anglijos aristokratų. Kadangi piritas puikiai atspindi šviesą, todėl senovės inkai naudojo pirito plokšteles kaip veidrodžius. Nors šis brangusis mineralas yra lengvesnis už auksą, ieškotojai dažnai jį sumaišydavo su tikru auksu, dėl to piritas kartais vadinamas kvailių auksu. Šis brangakmenis formuojasi gražiais kubo formos kristalais, gali būti kelių atspalvių: aukso geltonumo, šiek tiek rusvas ir pilkas, bet visada turės gražų metalinį spindintį paviršių, todėl labai dailiai dera kartu su auksu ar sidabru.


Priežiūra:

​Hanka In papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: tigro akis, piritas