Hanka IN kaklo papuošalas "Choker" su perlais, mėnulio akmeniu ir cirkoniu

Hanka IN kaklo papuošalas "Choker" su perlais, mėnulio akmeniu ir cirkoniu

Kodas: AUR-CH-PEB-BAG-PDL-0,5M
Prekyboje: 1
160,00 € be PVM: 132,23 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

Hanka IN kaklo papuošalas "Choker" su perlais, mėnulio akmeniu ir cirkoniu

Rankų darbo kaklo papuošalas "Choker" su perlais, mėnulio akmeniu ir cirkoniu, žalvaris dengtas 24 karatų auksu.

Ilgis: 37cm

Mėnulio akmuo
Jis reikalingas moterims. Ypač stiprus per jaunatį ir pilnatį. Mėnulio akmuo sustiprina apsauginius instinktus, meilę namų židiniui, suteikia taiką ir harmoniją, trauką dvasiniams dalykams. Jis išvaiko melancholiją ir neaiškios kilmės baimes. Reikėtų nešioti turinčioms problemų su mama. Moterims mėnulio akmuo suteikia daugiau moteriškumo, švelnumo, gyvenimo džiaugsmo, bei jautrumo kitiems, padeda išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. Tai puikus pagalbininkas nėštumo metu. Pogimdyminiame laikotarpyje skatina pieno liaukų darbą.


Cirkonis turi daugiausiai panašumo su deimantu, nei bet kuris kitas brangakmenis. Jo stiprus blizgesys ir spindėjimas tapatinamas su deimanto, tačiau cirkonis dažnai nuvertinamas kaip tik dėl to, jog yra suvokiamas kaip nebrangi deimanto imitacija, dėl panašų pavadinimą turinčio cubic zirconia - sintetinio deimanto simulianto. Cirkonis turi platų spalvų spektrą. Jis gali būti mėlynas, raudonas, geltonas, žalias, arba akmuo gali būti bespalvis. Tai stiprus akmuo, sužadinantis  savo vertės pajautimą, todėl, žmonėms su ryškiu ego, geriau jo nenešioti. Skatina naujas idėjas ir jų įgyvendinimą, moko atskirti esmę nuo neesminių dalykų, stiprina gyvenimo prasmės paiešką, padeda atsiplėšti nuo materializmo ir įveikti praradimus. Mistikai teigė, kad cirkonis slepia savyje didžiulę magnetinę jėgą, nes praranda žvilgesį prieš audrą.

Priežiūra:

​Hanka In papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: perlas, cirkonis, mėnulio akmuo