Hanka IN ilgas kaklo papuošalas su piritu ir granatu

Hanka IN ilgas kaklo papuošalas su piritu ir granatu

Kodas: VEG-SA-PY-GRE-0,5M
Prekyboje: 1
170,00 € be PVM: 140,50 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

Hanka IN ilgas kaklo papuošalas su piritu ir granatu

Rankų darbo  ilgas kaklo papuošalas su piritu ir granatu, žalvaris dengtas 24 karatų auksu. 
Ilgis: 64cm

Auksinis piritas – kvailių auksas

Pirito pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio „pyr“, kuris reiškia „ugnis“, nes iš tikrųjų, skeliamas su geležimi, piritas kibirkščiuoja. Priešistoriniais laikais piritu buvo įžiebiami laužai. Juvelyrikai piritas naudojamas jau tūkstančius metų. Senovės graikai iš šio brangakmenio gamindavo sage, auskarus ir amuletus. Šis mineralas taip pat buvo populiarus tarp Viktorijos laikų Anglijos aristokratų. Kadangi piritas puikiai atspindi šviesą, todėl senovės inkai naudojo pirito plokšteles kaip veidrodžius. Nors šis brangusis mineralas yra lengvesnis už auksą, ieškotojai dažnai jį sumaišydavo su tikru auksu, dėl to piritas kartais vadinamas kvailių auksu. Šis brangakmenis formuojasi gražiais kubo formos kristalais, gali būti kelių atspalvių: aukso geltonumo, šiek tiek rusvas ir pilkas, bet visada turės gražų metalinį spindintį paviršių, todėl labai dailiai dera kartu su auksu ar sidabru.

Senovės traktatuose granatas dar vadinamas karbunkulu, nors kartais šis vardas skiriamas rubinui. Lotynų kalba carbunculus reiškia „angliuką”  ir ne bet kokį, o skaisčiai degantį, todėl granatas laikomas „linksminančiu širdį” akmeniu. Pats akmens pavadinimas sufleruoja jo spalvą – nuo šviesios iki tamsiai raudonos spalvos.

Manoma, kad tai gydantis, apsaugantis, bei simbolizuojantis aistrą ir ištikimybę, lojalumą versle akmuo. Tinka aistringiems ir aktyviems žmonėms, kurie negaili jėgų tikslui pasiekti. Granatas taip pat vadinamas gyvybės ir energijos akmeniu, kuris padeda atgauti jėgas, aistrą, įkvepia trokšti bei suteikia jėgų įgyvendinti troškimus. Stiprina norą gyventi, sušildantis ir apvalantis akmuo. Nušviečiantis kelia, dvasine prasme, padedantis surasti kryptį. Yra senoviška tradicija, kad draugai apsikeičia granatais, norėdami parodyti savo prisirišimą bei draugystę.

Akmuo jungia Ugnies ir Žemės pradus ir slepia milžinišką energiją. Sakoma, kad granatas suteikia šeimininkui galią valdyti kitus. Tai taip pat ir „keliautojų akmuo“, nes jis apsaugo nuo nelaimių kelyje.


Priežiūra:

​Hanka In papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: piritas, granatas