Hanka IN ilgas kaklo papuošalas su labradoritu ir cirkonio medalionu

Hanka IN ilgas kaklo papuošalas su labradoritu ir cirkonio medalionu

Kodas: SHARM-SA-LAB-MAJ-0,5M
Prekyboje: 1
199,00 € be PVM: 164,46 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

Hanka IN ilgas kaklo papuošalas su labradoritu ir cirkonio medalionu
Rankų darbo ilgas kaklo papuošalas su labradoritu ir cirkonio medalionu, žalvaris dengtas 24 karatų auksu.

Ilgis: 83cm

Labradoritas – šviesulius savyje uždaręs mineralas.

Legenda byloja, kad Kanados pakrantėse kartą įstrigo uolose Šiaurės pašvaistė, kol vieną dieną narsus karys išlaisvino dalį jų, perskeldamas uolas ietimi. Tos uolos, kurios liko neperskeltos, vis dar švyti Šiaurės pašvaistės spalvomis. Pirmą kartą šis mineralas aptiktas Labradore Šiaurės Kanadoje. Labiausiai vertinamas labradorito brangakmenis ir šiandien vis dar vežamas iš Labradoro.

Kartais šis daugeliu spalvų žėrintis kristalas vadinamas mėnulio akmeniu, nors minerologai su tuo nesutinka. Papuošalams labradoritą imta labai naudoti XVIII a. Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Šį mineralą labai sudėtinga šlifuoti, todėl meistras turi būti tikras įgudęs profesionalas.

Tai brangakmenis pritraukiantis sėkmę, padedantis atsikratyti negatyvios energijos, atneša nusiraminimą ir atsipalaidavimą, ypač tinka tiems, kurie nuolat persidirba.

Cirkonis turi daugiausiai panašumo su deimantu, nei bet kuris kitas brangakmenis. Jo stiprus blizgesys ir spindėjimas tapatinamas su deimanto, tačiau cirkonis dažnai nuvertinamas kaip tik dėl to, jog yra suvokiamas kaip nebrangi deimanto imitacija, dėl panašų pavadinimą turinčio cubic zirconia - sintetinio deimanto simulianto. Cirkonis turi platų spalvų spektrą. Jis gali būti mėlynas, raudonas, geltonas, žalias, arba akmuo gali būti bespalvis. Tai stiprus akmuo, sužadinantis  savo vertės pajautimą, todėl, žmonėms su ryškiu ego, geriau jo nenešioti. Skatina naujas idėjas ir jų įgyvendinimą, moko atskirti esmę nuo neesminių dalykų, stiprina gyvenimo prasmės paiešką, padeda atsiplėšti nuo materializmo ir įveikti praradimus. Mistikai teigė, kad cirkonis slepia savyje didžiulę magnetinę jėgą, nes praranda žvilgesį prieš audrą.

Priežiūra:

​Hanka In papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: labradoritas, cirkonis