-50% Gala Gloves vyriškos ėriuko odos pirštinės BLACK/BLACK juodos

Gala Gloves vyriškos ėriuko odos pirštinės BLACK/BLACK juodos

Kodas: U311STCA042/NER
Prekyboje: 1
120,00 € 60,00 € be PVM: 49,59 €

Variantai


* Dydis:

Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

Vyriškos rankų darbo, ėriuko odos pirštinės, kirptos žirklėmis. Puoštos rankomis daigstytomis siūlėmis. Pirštinių oda turi specialų apdirbimą, todėl galima naudotis liečiamais ekranais nenusimovus pirštinių nuo rankų.

Pagaminta Italijoje

Sudėtis: 100% ėriuko oda.

Pamušalas: 100% kašmyro vilna.

Ilgis: 25 cm.

Kašmyras yra labai prabangi, o nešiojant, labai maloni medžiaga, turinti nuostabias elastingumo ir atsparumo savybes. Kašmyro išskirtinis audinys audžiamas iš kašmyro vilnos. Vilna gaunama iš Kašmyro ožkų, kurios gyvena Indijoje, Kinijoje, Tibete, Irake, Irane ir Mongolijoje, Afganistane. Vilnos plaukas yra cilindro formos ir turi švelnų, šilkinį blizgesį. Kašmyras labai lengvas ir labai šiltas. Prabangiųjų audinių žaliava – minkštas apatinis Kašmyro ožkų plaukas, kuris nekerpamas kaip avis, bet atsargiai iššukuojamas.
Išeiga labai nedidelė: iš ožio pavyksta iššukuoti 150 – 200 gramų švelnučio plauko, o iš ožkos – vos 100 gramų tinkamos žaliavos. Aukščiausios kokybės kašmyras gaunamas Vidinės Mongolijos regione. Kašmyro audiniai turi specifinį žvilgesį, jie labai minkšti, tačiau tokie pat patvarūs ir malonūs dėvėti, kaip ir kiti ploni vilnoniai pluoštai.

 

DYDŽIŲ LENTELĖ:

DYDIS CM
6 15
6 1/2 16 1/2
7 18
7 1/2 19
8 20
1/2 23