VERDEAGUA-ALHAJAS

VERDEAGUA-ALHAJAS

VIRGINIA ABASCAL ARROYO romantika susitinka su etno.

 

Verdeagua-Alhajas papuošalai ir aksesuarai

Verdeagua-Alhajas jausminga ir intymi papuošalų kolekcija moterims: auksu dengti žalvariniai papuošalai, kaklo vėriniai, žiedai, sagės.

VERDEAGUA-ALHAJAS gimė tam, kad jausmus ir išgyvenimus būtų galima transformuoti į grožį. Išgyvenimus, kurie yra juvelyrės Virginia Abascal Arroyo kelionių atsiminimuose, senoje knygoje, rytmetyje ar gėlių puokštėje. Virginijos instinktas kurti ypatingus, žadinančius nuostabą papuošalus persimaišęs su etno stiliumi ir praeitimi, senove, o spalvos delikatumas su tekstūros ypatumais.

Pagrindinis kolekcijos įkvėpimo šaltinis yra pasaulio kultūrų ir gamtos skirtingas grožis, pažintas kelionėse, ir tas pasaulis labai vertinamas bohemiškos, klajojančios dvasios. Šios dvasios persmelkta Virginija tyrinėja skirtingų tolimųjų etninių kultūrų ar jų grupių dekoravimo manieras. Ji taip pat atskleidžia senovines formas, dirba su senoviniais antikvariniais tekstilės gaminiais, jų detalėmis, kutukais, kurie puošia ar apgaubia natūralius brangiuosius akmenis, auksuotą žalvarį. Tokiu būdu sukuriami išskirtiniai rankų darbo auskarai, žiedai, kaklo vėriniai, sagės, apyrankės. Natūralius brangiuosius akmenis klijuodama vaško klijais išgauna ypatingą, unikalaus papuošalo efektą. Šie papuošalai primena senovę, brangią praeitį, jie tarsi matyti sename paveiksle ar ištraukti iš seniai nuskendusio laivo lobynų.

Verdeagua kūriniai yra tarsi intymūs lobiai, burtai, kurie nepavaldūs laikui ir mados tendencijų keitimuisi. Kiekvienas unikalus, gražiai netobulas, kiekvienas spinduliuoja meile.

Kviečiame apžiūrėti VIRGINIA ABASCAL ARROYO kolekcijos gaminius internetu, arba salone adresu M.Valančiaus g. 10-2, Kaunas.

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Verdeagua auskarai su chalcedonu  ir kvarcu Unikalūs rankų darbo auskarai su chalcedonu..
159,00 € 79,50 € be PVM: 65,70 €