5 Octobre aukso kaklo papuošalas su ametistu ir deimantais

5 Octobre aukso kaklo papuošalas su ametistu ir deimantais

Kodas: 92-4384
Prekyboje: 1
480,00 € be PVM: 396,69 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre auksinis kaklo papuošalas su ametistu ir deimantais

Rankų darbo kaklo papuošalas su ametistu ir 0,016ct deimantais, auksas 585, 14 karatų.

Svoris: 1.20g

Ilgis: 40cm

Ametistai nėra tik gražūs brangakmeniai. Jie turi ilgą istoriją, kaip padėti žmonėms įvairiais būdais. Šie purpuriniai kvarco gražuoliai yra dėvimi siekiant apsaugoti žmones, nuraminti protą ir padėti kontroliuoti priklausomybes. Jekaterina Didžioji ypač mėgo ametistų brangakmenius. Jie taip pat užima svarbią vietą krikščionybėje, kur jie yra žinomi kaip „vyskupų akmuo“. Graikai nešiojo ametistų žiedus gerdami alkoholinius gėrimus, kad išvengtų apsvaigimo, ir gėrė iš purpurinio kvarco. Ametistų brangakmenius į taures pirmieji inkrustavo graikai, kurie tikėjo, kad netaps apsvaigę, jei gers vyną iš ametisto taurių. Violetiniai ametistai vis dar dėvimi ir šiandien, siekiant parodyti blaivumą, laikantis ametisto
prasmės. Hebrajai manė, kad ametisto brangakmeniai užtikrins apsaugą vyriausiajam kunigui. Ametisto brangakmenis, atstovaujantis Dano genčiai, buvo 9-asis akmuo krūties plokštelėje, kurį nešiojo vyriausiasis kunigas. Ametisto uola buvo 12-oje vietoje prie Naujosios Jeruzalės pamatų. Violetinis ametistas per amžius vaizdavo galią. Pjautus, poliruotus ametisto brangakmenius egiptiečiai naudojo visą laiką nuo 4000 m. prieš Kristų. Turtinga violetinė ametisto spalva puikiai atstojo honorarą. Ši ametisto reikšmė suteikė ametisto brangakmeniams svarbią vietą Didžiosios Britanijos karūnos brangakmeniuose.

Deimantai yra ne tik patys kiečiausi, brangiausi ir rečiausi Žemėje randami brangakmeniai, bet jų energetika yra milžiniška, tyra ir švari. Nuostabaus grožio deimantai tinkami dovanoti ypatingomis akimirkomis. Pasaulyje nerastumėte dviejų identiškų deimantų, kaip ir žmonės, visi deimantai yra skirtingi. Vienas gali labiau atspindėti šviesą, žaižaruoti, turėti intarpus skirtingose vietose, todėl įsigiję deimantą, galite jaustis drąsūs, jog jis toks vienintelis. Deimantai visi skirtingi, kaip kad skirtingi žmonės, kurie juos renkasi. Nuo seno žmonės deimantu gėrėjosi. Senovės graikai manė, kad tai dievų ašaros, senovės romėnai galvojo, kad tai žvaigždžių dulkės. Žodis deimantas kildinamas iš graikų kalbos žodžio „adamas“, reiškiančio „nenugalimas“, juk deimantas yra pats tvirčiausias darinys Žemėje, simbolizuojantis amžinybę. Antikoje deimantas buvo laikomas tyrumo ir nekaltumo simboliu. Tai taip pat pergalės simbolis, todėl labai tinka sužadėtuvių proga dovanoti.

   Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: ametistas, deimantai