5 Octobre auskarai su deimantais ir lazuritu BUMA LAPIS

5 Octobre auskarai su deimantais ir lazuritu BUMA LAPIS

Kodas: 92-4341
Prekyboje: 1
350,00 € be PVM: 289,26 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre auskarai su deimantais ir lazuritu BUMA LAPIS

Rankų darbo auskarai su lazuritu 0,75ct. ir deimantais 0,18ct., sidabras 925 dengtas 24 karatų auksu.

​Dydis: 1cm.

Svoris: 1,45gr.

 

Lapis – Lazuritas

Lazurito pavadinimas kilęs iš arabų kalbos žodžio ‚, azul “ – mėlynas dangus, „Lazavard ’‘ persiškai – žydras. Lazuritas vienas iš brangakmenių, lydinčiu žmogų ilgame civilizacijos kelyje, laikomas šventuoju akmeniu. Jis buvo naudojamas puošti žinomų faraonų ir karalių kapavietes. Kinijoje, Indijoje, Tibete lazuritas laikytas grožio etalonu, dangaus didybės ir dievų galybės įsikūnijimu akmenyje. Senovės žmonės lazuritą laikė nuoširdumo akmeniu. Dovanotas papuošalas su lazuritu buvo labai vertinamas ir laikomas ypatingo draugiškumo ženklu. Jei radote sau patinkantį papuošalą su lazurito brangakmeniu, tai gali būti ženklas, kad esate pasiruošę atverti duris magijai ir stebuklams. Lazuritas – vandens elementų akmuo, kurio dėka medituodami atrasite dvasios stiprybę.    

 Deimantai

Deimantai yra ne tik patys kiečiausi, brangiausi ir rečiausi Žemėje randami brangakmeniai, bet jų energetika yra milžiniška, tyra ir švari. Nuostabaus grožio deimantai tinkami dovanoti ypatingomis akimirkomis. Pasaulyje nerastumėte dviejų identiškų deimantų, kaip ir žmonės, visi deimantai yra skirtingi. Vienas gali labiau atspindėti šviesą, žaižaruoti, turėti intarpus skirtingose vietose, todėl įsigiję deimantą, galite jaustis drąsūs, jog jis toks vienintelis.
 

Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

 

Raktiniai žodžiai: deimantas, lazuritas