5 Octobre auskarai su ametistais IVA

5 Octobre auskarai su ametistais IVA

Kodas: 100-7501
Prekyboje: 1
120,00 € be PVM: 99,17 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre auskarai su ametistais IVA

Rankų darbo auskarai su ametistais, sidabras 925 dengtas 3 mikronomis 24 karatų auksu.

Svoris: 2,7g

​Ilgis: 2,2cm
Ametistai nėra tik gražūs brangakmeniai. Jie turi ilgą istoriją, kaip padėti žmonėms įvairiais būdais. Šie purpuriniai kvarco gražuoliai yra dėvimi siekiant apsaugoti žmones, nuraminti protą ir padėti kontroliuoti priklausomybes. Jekaterina Didžioji ypač mėgo ametistų brangakmenius. Jie taip pat užima svarbią vietą krikščionybėje, kur jie yra žinomi kaip „vyskupų akmuo“. Graikai nešiojo ametistų žiedus gerdami alkoholinius gėrimus, kad išvengtų apsvaigimo, ir gėrė iš purpurinio kvarco. Ametistų brangakmenius į taures pirmieji inkrustavo graikai, kurie tikėjo, kad netaps apsvaigę, jei gers vyną iš ametisto taurių. Violetiniai ametistai vis dar dėvimi ir šiandien, siekiant parodyti blaivumą, laikantis ametisto
prasmės. Hebrajai manė, kad ametisto brangakmeniai užtikrins apsaugą vyriausiajam kunigui. Ametisto brangakmenis, atstovaujantis Dano genčiai, buvo 9-asis akmuo krūties plokštelėje, kurį nešiojo vyriausiasis kunigas. Ametisto uola buvo 12-oje vietoje prie Naujosios Jeruzalės pamatų. Violetinis ametistas per amžius vaizdavo galią. Pjautus, poliruotus ametisto brangakmenius egiptiečiai naudojo visą laiką nuo 4000 m. prieš Kristų. Turtinga violetinė ametisto spalva puikiai atstojo honorarą. Ši ametisto reikšmė suteikė ametisto brangakmeniams svarbią vietą Didžiosios Britanijos karūnos brangakmeniuose.

Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: ametistas