5 Octobre aukso žiedas su deimantais ir akvamarinais Double Aqua

5 Octobre aukso žiedas su deimantais ir akvamarinais Double Aqua

Kodas: 92-4621
Prekyboje: 1
3.600,00 € be PVM: 2.975,21 €

Variantai


* Dydis:

Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre "One of a kind" kolekcijos unikalus aukso žiedas su deimantais ir akvamarinais.

Rankų darbo aukso 585 žiedas su deimantais 0,06ct ir akvamarinais 3,19ct.
Svoris: 4,39g

Deimantai yra ne tik patys kiečiausi, brangiausi ir rečiausi Žemėje randami brangakmeniai, bet jų energetika yra milžiniška, tyra ir švari. Nuostabaus grožio deimantai tinkami dovanoti ypatingomis akimirkomis. Pasaulyje nerastumėte dviejų identiškų deimantų, kaip ir žmonės, visi deimantai yra skirtingi. Vienas gali labiau atspindėti šviesą, žaižaruoti, turėti intarpus skirtingose vietose, todėl įsigiję deimantą, galite jaustis drąsūs, jog jis toks vienintelis. Deimantai visi skirtingi, kaip kad skirtingi žmonės, kurie juos renkasi. Nuo seno žmonės deimantu gėrėjosi. Senovės graikai manė, kad tai dievų ašaros, senovės romėnai galvojo, kad tai žvaigždžių dulkės. Žodis deimantas kildinamas iš graikų kalbos žodžio „adamas“, reiškiančio „nenugalimas“, juk deimantas yra pats tvirčiausias darinys Žemėje, simbolizuojantis amžinybę. Antikoje deimantas buvo laikomas tyrumo ir nekaltumo simboliu. Tai taip pat pergalės simbolis, todėl labai tinka sužadėtuvių proga dovanoti.

Akvamarinas jūrų vandenų talismanas, dažniausiai aptinkamas nuo žalsvai žydros iki sodriai žydros spalvos. Seniau labiau buvo vertinamas žalsvą atspalvį turintis akvamarinai, bet šiais laikais vertingiausiais yra laikomi žydrieji akvamarinai. Šis mineralas branginamas jau ilgus amžius, bei turi savo skirtingas istorijas skirtingose kultūrose. Senovės romėnai nukaldavo iš akvamarino varlės figūrėlę ir laikydavo ją prie namų įėjimo, taip tikėdami, kad priešai bus nuginkluoti ir taps draugais. Taip pat buvo laikomasi tradicijos, kad jaunikis savo jaunajai vestuvių rytą turėdavo padovanoti papuošalą su akvamarinu, sėkmingai santuokai. Tai buvo jūreivių talismanas, amuletas, saugantis ilgose kelionės, per audras ir lietų. Viduramžiais buvo tikima, kad šis brangakmenis padeda sutuoktiniams atgaivinti meilę tarpusavyje. Egipto ir Šumerų civilizacijose buvo tikima, kad akvamarinas yra neblėstančios jaunystės ir laimės simbolis. Dar prieš Kristų akvamarinas ir jo milteliai buvo naudojami kaip vaistai akių ir gerklės ligų gydymui, taip pat minimas ir Biblijoje.

Kaip prižiūrėti papuošalus su akvamarinais? Geriausia akvamariną plauti su šiltu muilinu vandeniu ir švelniu šepetėliu. Reikėtų vengti karšto vandens, kad nepakistų brangakmenio spalva. Būtina kaip ir visus brangakmenius saugoti nuo cheminio poveikio: kvepalų, kremo, plaukų lako, baseino ar jūros vandens, prakaito. Kad papuošalai neapsibraižytų, patariame juos laikyti tekstilės maišeliuose.

Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

 

Raktiniai žodžiai: deimantas, akvamarinas