5 Octobre aukso kaklo papuošalas su smaragdu, upiniais perlais ir žaliu ametistu

5 Octobre aukso kaklo papuošalas su smaragdu, upiniais perlais ir žaliu ametistu

Kodas: 100-7887 MERCI
Prekyboje: 1
1.590,00 € be PVM: 1.314,05 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre "One of a kind" vienetinio tiražo aukso kaklo papuošalas su smaragdu, upiniais perlais ir žaliu ametistu
Rankų darbo kaklo papuošalas su 0,86ct ir 0,04ct smaragdais, 5,4ct žaliu ametistu, ir perlais bei juodmedžiu auksas 585 14 karatų.

Bendras ilgis: 46cm
Pakabuko ilgis: 2cm
​Svoris: 3,91g

Šį kūrinį galite apžiūrėti ir įsigyti salone.

 

Smaragdo galia

Šiuo brangakmeniu skirtingose kultūrose žavimasi jau daugiau nei 6000 metų. Yra žinoma, kad šiuo mineralu buvo prekiaujama dar Babilono turguose 4000 m.pr.Kr..
Inkai šį brangakmenį garbino kaip šventą akmenį.
Aristotelis tikėjo, kad oratoriui ar derybininkui dėvint šį brangakmenį sustiprėja kalbos įtaiga bei autoritetas, lengviau laimėti derybas ar teismus.
Egiptiečiai tikėjo, kad smaragdas atsakingas už vaisingumą ir atgimimą. Tai buvo mėgstamiausias Kleopatros akmuo.
Antikinėje Romoje imperatorius Neronas stebėdavo gladiatorių kovas pro skaidrų smaragdą, nes pastebėjo, kad žalia spalva veikia raminančiai.
Karaliaus Artūro laikais buvo manoma, kad šventasis gralis buvo pagamintas iš smaragdo.
Smaragdas taip pat labai svarbus ir islamo kultūroje, nes žalioji spalva yra laikoma šventa spalva. Dažnai smaragdas graviruojamas posakiais iš Korano.
Kinijoje ketvirtadieniais būdavo puošiamasi smaragdu, taip tikintis pritraukti sėkmę.
Daugelyje kultūrų yra tikima, kad smaragdas atneša sėkmę, laikomas turtų ir gausos simboliu, talismanu, padedančiu geriau išreikšti meilę, atsidavimą ir žavėjimąsi, taip pat amuletu padedančiu blaiviai vertinti praeitį, dabartį ir ateitį.

Ametistai nėra tik gražūs brangakmeniai. Jie turi ilgą istoriją, kaip padėti žmonėms įvairiais būdais. Šie purpuriniai kvarco gražuoliai yra dėvimi siekiant apsaugoti žmones, nuraminti protą ir padėti kontroliuoti priklausomybes.
Jekaterina Didžioji ypač mėgo ametistų brangakmenius. Jie taip pat užima svarbią vietą krikščionybėje, kur jie yra žinomi kaip „vyskupų akmuo“.
Graikai nešiojo ametistų žiedus gerdami alkoholinius gėrimus, kad išvengtų apsvaigimo, ir gėrė iš purpurinio kvarco. Ametistų brangakmenius į taures pirmieji inkrustavo graikai, kurie tikėjo, kad netaps apsvaigę, jei gers vyną iš ametisto taurių. Violetiniai ametistai vis dar dėvimi ir šiandien, siekiant parodyti blaivumą, laikantis ametisto prasmės.
Hebrajai manė, kad ametisto brangakmeniai užtikrins apsaugą vyriausiajam kunigui. Ametisto brangakmenis, atstovaujantis Dano genčiai, buvo 9-asis akmuo krūties plokštelėje, kurį nešiojo vyriausiasis kunigas. Ametisto uola buvo 12-oje vietoje prie Naujosios Jeruzalės pamatų.
Violetinis ametistas per amžius vaizdavo galią. Pjautus, poliruotus ametisto brangakmenius egiptiečiai naudojo visą laiką nuo 4000 m. prieš Kristų. Turtinga violetinė ametisto spalva puikiai atstojo honorarą. Ši ametisto reikšmė suteikė ametisto brangakmeniams svarbią vietą Didžiosios Britanijos karūnos brangakmeniuose.

Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: smaragdas, perlas, ametistas