5 Octobre aukso kaklo papuošalas su deimantais, smaragdu, perlais, safyru, akvamarinu

5 Octobre aukso kaklo papuošalas su deimantais, smaragdu, perlais, safyru, akvamarinu

Kodas: 94-4868 ANGIE
Prekyboje: 1
2.700,00 € be PVM: 2.231,40 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre "One of a kind" vienetinio tiražo rankų darbo aukso kaklo papuošalas su 0,06ct deimantais, 0,54ct smaragdu, 0,12 ct perlais, 2,18ct safyrais, 0,1ct lazuritu, 0,33ct akvamarinu, auksas 585 14 karatų.

Bendras ilgis: 43cm

​Svoris: 2,98g

Šį kūrinį galite apžiūrėti ir įsigyti salone.

Deimantai yra ne tik patys kiečiausi, brangiausi ir rečiausi Žemėje randami brangakmeniai, bet jų energetika yra milžiniška, tyra ir švari. Nuostabaus grožio deimantai tinkami dovanoti ypatingomis akimirkomis. Pasaulyje nerastumėte dviejų identiškų deimantų, kaip ir žmonės, visi deimantai yra skirtingi. Vienas gali labiau atspindėti šviesą, žaižaruoti, turėti intarpus skirtingose vietose, todėl įsigiję deimantą, galite jaustis drąsūs, jog jis toks vienintelis. Deimantai visi skirtingi, kaip kad skirtingi žmonės, kurie juos renkasi. Nuo seno žmonės deimantu gėrėjosi. Senovės graikai manė, kad tai dievų ašaros, senovės romėnai galvojo, kad tai žvaigždžių dulkės. Žodis deimantas kildinamas iš graikų kalbos žodžio „adamas“, reiškiančio „nenugalimas“, juk deimantas yra pats tvirčiausias darinys Žemėje, simbolizuojantis amžinybę. Antikoje deimantas buvo laikomas tyrumo ir nekaltumo simboliu. Tai taip pat pergalės simbolis, todėl labai tinka sužadėtuvių proga dovanoti.

Smaragdo galia

Šiuo brangakmeniu skirtingose kultūrose žavimasi jau daugiau nei 6000 metų. Yra žinoma, kad šiuo mineralu buvo prekiaujama dar Babilono turguose 4000 m.pr.Kr..
Inkai šį brangakmenį garbino kaip šventą akmenį.
Aristotelis tikėjo, kad oratoriui ar derybininkui dėvint šį brangakmenį sustiprėja kalbos įtaiga bei autoritetas, lengviau laimėti derybas ar teismus.
Egiptiečiai tikėjo, kad smaragdas atsakingas už vaisingumą ir atgimimą. Tai buvo mėgstamiausias Kleopatros akmuo.
Antikinėje Romoje imperatorius Neronas stebėdavo gladiatorių kovas pro skaidrų smaragdą, nes pastebėjo, kad žalia spalva veikia raminančiai.
Karaliaus Artūro laikais buvo manoma, kad šventasis gralis buvo pagamintas iš smaragdo.
Smaragdas taip pat labai svarbus ir islamo kultūroje, nes žalioji spalva yra laikoma šventa spalva. Dažnai smaragdas graviruojamas posakiais iš Korano.
Kinijoje ketvirtadieniais būdavo puošiamasi smaragdu, taip tikintis pritraukti sėkmę.
Daugelyje kultūrų yra tikima, kad smaragdas atneša sėkmę, laikomas turtų ir gausos simboliu, talismanu, padedančiu geriau išreikšti meilę, atsidavimą ir žavėjimąsi, taip pat amuletu padedančiu blaiviai vertinti praeitį, dabartį ir ateitį.

 

Akvamarinas

Akvamarinas jūrų vandenų talismanas, dažniausiai aptinkamas nuo žalsvai žydros iki sodriai žydros spalvos. Seniau labiau buvo vertinamas žalsvą atspalvį turintis akvamarinas, bet šiais laikais vertingiausiais yra laikomi žydrieji akvamarinai. Šis mineralas branginamas jau ilgus amžius, bei turi savo skirtingas istorijas skirtingose kultūrose. Senovės romėnai nukaldavo iš akvamarino varlės figūrėlę ir laikydavo ją prie namų įėjimo, taip tikėdami, kad priešai bus nuginkluoti ir taps draugais. Taip pat buvo laikomasi tradicijos, kad jaunikis savo jaunajai vestuvių rytą turėdavo padovanoti papuošalą su akvamarinu, sėkmingai santuokai. Tai buvo jūreivių talismanas, amuletas, saugantis ilgose kelionės, per audras ir lietų. Viduramžiais buvo tikima, kad šis brangakmenis padeda sutuoktiniams atgaivinti meilę tarpusavyje. Egipto ir Šumerų civilizacijose buvo tikima, kad akvamarinas yra neblėstančios jaunystės ir laimės simbolis. Dar prieš Kristų akvamarinas ir jo milteliai buvo naudojami kaip vaistai akių ir gerklės ligų gydymui, taip pat minimas ir Biblijoje.

Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.