5 Octobre aukso kaklo papuošalas su citrinu ir deimantais VIC

5 Octobre aukso kaklo papuošalas su citrinu ir deimantais VIC

Kodas: 98-6583
Prekyboje: 1
1.700,00 € be PVM: 1.404,96 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre LTD limituoto tiražo aukso kaklo papuošalas su  citrinu 4,71ct ir deimantais 0,02ct, auksas 585 14 karatų. 

Ilgis: 46cm
Pakabuko ilgis: 4cm
​Svoris: 3,64g

Deimantai yra ne tik patys kiečiausi, brangiausi ir rečiausi Žemėje randami brangakmeniai, bet jų energetika yra milžiniška, tyra ir švari. Nuostabaus grožio deimantai tinkami dovanoti ypatingomis akimirkomis. Pasaulyje nerastumėte dviejų identiškų deimantų, kaip ir žmonės, visi deimantai yra skirtingi. Vienas gali labiau atspindėti šviesą, žaižaruoti, turėti intarpus skirtingose vietose, todėl įsigiję deimantą, galite jaustis drąsūs, jog jis toks vienintelis. Deimantai visi skirtingi, kaip kad skirtingi žmonės, kurie juos renkasi. Nuo seno žmonės deimantu gėrėjosi. Senovės graikai manė, kad tai dievų ašaros, senovės romėnai galvojo, kad tai žvaigždžių dulkės. Žodis deimantas kildinamas iš graikų kalbos žodžio „adamas“, reiškiančio „nenugalimas“, juk deimantas yra pats tvirčiausias darinys Žemėje, simbolizuojantis amžinybę. Antikoje deimantas buvo laikomas tyrumo ir nekaltumo simboliu. Tai taip pat pergalės simbolis, todėl labai tinka sužadėtuvių proga dovanoti.


Citrinas – saulės talismanas

Citrinas buvo populiarus ir mėgstamas jau tūkstančius metų, bet ypač išpopuliarėjo Art Deko periodo metu tarpukaryje. Juvelyrinius papuošalus su ypač dideliais citrino brangakmeniais ypač mėgo Holivudo žvaigždės tokios kaip Greta Garbo ar Joan Crowford.

Buvo tikima, kad citrinas savyje slepia Saulės energiją, veikia valančiai, regeneruojančiai ir subalansuojančiai. Dažniausiai aptinkamas geltonos, gintaro, medaus spalvos citrinas, o švelniai gelsvas yra retas.

Kaip prižiūrėti citriną?

Šį mineralą reikia saugoti nuo tiesioginės saulės spindulių ir kaitros, nes gali pakisti jo spalva.


Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: citrinas, deimantas