5 Octobre aukso kaklo papuošalas su akvamarinu ir deimantais EZRA

5 Octobre aukso kaklo papuošalas su akvamarinu ir deimantais EZRA

Kodas: 98-6575
Prekyboje: 1
590,00 € be PVM: 487,60 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre aukso kaklo papuošalas su akvamarinu ir deimantais
Rankų darbo kolekcinis kaklo papuošalas su akvamarinais 0,34ct ir deimantais 0,01ct, auksas 585 14 karatų. 

Ilgis: 46cm
​Svoris: 1,17g

Akvamarinas

Akvamarinas jūrų vandenų talismanas, dažniausiai aptinkamas nuo žalsvai žydros iki sodriai žydros spalvos. Seniau labiau buvo vertinamas žalsvą atspalvį turintis akvamarinas, bet šiais laikais vertingiausiais yra laikomi žydrieji akvamarinai. Šis mineralas branginamas jau ilgus amžius, bei turi savo skirtingas istorijas skirtingose kultūrose. Senovės romėnai nukaldavo iš akvamarino varlės figūrėlę ir laikydavo ją prie namų įėjimo, taip tikėdami, kad priešai bus nuginkluoti ir taps draugais. Taip pat buvo laikomasi tradicijos, kad jaunikis savo jaunajai vestuvių rytą turėdavo padovanoti papuošalą su akvamarinu, sėkmingai santuokai. Tai buvo jūreivių talismanas, amuletas, saugantis ilgose kelionės, per audras ir lietų. Viduramžiais buvo tikima, kad šis brangakmenis padeda sutuoktiniams atgaivinti meilę tarpusavyje. Egipto ir Šumerų civilizacijose buvo tikima, kad akvamarinas yra neblėstančios jaunystės ir laimės simbolis. Dar prieš Kristų akvamarinas ir jo milteliai buvo naudojami kaip vaistai akių ir gerklės ligų gydymui, taip pat minimas ir Biblijoje.

 Deimantai yra ne tik patys kiečiausi, brangiausi ir rečiausi Žemėje randami brangakmeniai, bet jų energetika yra milžiniška, tyra ir švari. Nuostabaus grožio deimantai tinkami dovanoti ypatingomis akimirkomis. Pasaulyje nerastumėte dviejų identiškų deimantų, kaip ir žmonės, visi deimantai yra skirtingi. Vienas gali labiau atspindėti šviesą, žaižaruoti, turėti intarpus skirtingose vietose, todėl įsigiję deimantą, galite jaustis drąsūs, jog jis toks vienintelis. Deimantai visi skirtingi, kaip kad skirtingi žmonės, kurie juos renkasi. Nuo seno žmonės deimantu gėrėjosi. Senovės graikai manė, kad tai dievų ašaros, senovės romėnai galvojo, kad tai žvaigždžių dulkės. Žodis deimantas kildinamas iš graikų kalbos žodžio „adamas“, reiškiančio „nenugalimas“, juk deimantas yra pats tvirčiausias darinys Žemėje, simbolizuojantis amžinybę. Antikoje deimantas buvo laikomas tyrumo ir nekaltumo simboliu. Tai taip pat pergalės simbolis, todėl labai tinka sužadėtuvių proga dovanoti.

 Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: akvamarinas, deimantas