5 Octobre aukso auskarai DANA su topazu ir deimanatais

5 Octobre aukso auskarai DANA su topazu ir deimanatais

Kodas: 91-3797
Prekyboje: 1
2.450,00 € be PVM: 2.024,79 €
Kiekis: Į krepšelį

Jūsų dovanas supakuosime nemokamai! Kurias prekes supakuoti, prašome nurodyti komentaruose apmokėjimo už prekes metu.

5 Octobre "One of a kind" vienetinio tiražo auskarai su topazu ir deimantais .

Rankų darbo auskarai su  topazu 7,98ct. ir deimantais 0,18ct., auksas 585.

Ilgis: 2,5cm

​Svoris: 2,42gr.

Topazas – meilės ir aistros simbolis

Topazas yra vienas iš 12 brangiųjų akmenų ant hebrajų aukščiausiųjų dvasininkų antkrūtinių šarvų, kaip minima Išėjimo knygoje (antrojoje Penkiaknygės ir Senojo Testamento knygoje). Tikima, kad brangakmeniai ant antkrūtinio simbolizuoja 12 galingų angelų, saugančių vartus į Rojų. Įdomu tai, kad topazas buvo painiojamas su deimantu dėl savo ypatingo skaidrumo ir žėrėjimo. Bene pats garsiausias ir įspūdingiausias brangakmenis XVII amžiuje buvo inkrustuotas į Portugalijos karaliaus karūną (1640 karatų). „Braganza“ vadinamas žėrintis akmuo ilgą laiką laikytas didžiausiu kada nors rastu deimantu, tačiau vėliau buvo išsiaiškinta, kad tai iš tikrųjų yra bespalvis, skaidrus topazas.

Dažniausiai aptinkami yra skaidrūs arba šviesiai gelsvi topazo brangakmeniai. Labiausiai vertinami yra mėlyni, sodriai geltoni ir šviesiai rožiniai. Topazas yra vienalytės spalvos, neturintis žėrinčių atspalvių ir labai skaidrus brangakmenis.

Legendos byloja, kad jis padeda išsklaidyti visus kerus ir pagerina regėjimą. Topazo pavadinimas kilo iš sanskrito kalbos ir reiškia ugnį. Senovės egiptiečiai manė, kad auksinis topazo žėrėjimas yra kilęs iš Saulės dievo Ra. Topazas laikytas labai stipriu amuletu, apsaugančiu tikinčiuosius nuo nelaimių. Senovės romėnai topazą priskyrė Jupiteriui, kuris taip pat buvo Saulės dievas.

Senovės Egipte bei Viduramžiais topazo brangakmenį naudojo kaip vaistą nuo skirtingų ligų ar net apsėdimo, nužiūrėjimo, skausmo, nerimo, kaip talismaną, pritraukiantį sėkmę, pinigus ar net apsaugantį nuo gaisro pavojaus.

Deimantai yra ne tik patys kiečiausi, brangiausi ir rečiausi Žemėje randami brangakmeniai, bet jų energetika yra milžiniška, tyra ir švari. Nuostabaus grožio deimantai tinkami dovanoti ypatingomis akimirkomis. Pasaulyje nerastumėte dviejų identiškų deimantų, kaip ir žmonės, visi deimantai yra skirtingi. Vienas gali labiau atspindėti šviesą, žaižaruoti, turėti intarpus skirtingose vietose, todėl įsigiję deimantą, galite jaustis drąsūs, jog jis toks vienintelis. Deimantai visi skirtingi, kaip kad skirtingi žmonės, kurie juos renkasi. Nuo seno žmonės deimantu gėrėjosi. Senovės graikai manė, kad tai dievų ašaros, senovės romėnai galvojo, kad tai žvaigždžių dulkės. Žodis deimantas kildinamas iš graikų kalbos žodžio „adamas“, reiškiančio „nenugalimas“, juk deimantas yra pats tvirčiausias darinys Žemėje, simbolizuojantis amžinybę. Antikoje deimantas buvo laikomas tyrumo ir nekaltumo simboliu. Tai taip pat pergalės simbolis, todėl labai tinka sužadėtuvių proga dovanoti.

Priežiūra:

​5 Octobre papuošalai yra subtilūs ir trapūs, todėl štai kaip mes patariame juos prižiūrėti bėgant laikui:

​Papuošalus patariame laikyti jiems skirtuose medvilnės maišeliuose, kad nesibraižytų viens į kitą bei būtų šiek tiek sumažintas atmosferos oksidacijos poveikis.

​Nusiimkite papuošalus, kai plausitės rankas ar sportuosite.

​Su paauksuotais papuošalais negalima maudytis duše, baseine ar jūroje.

​Saugokite papuošalus nuo cheminio kosmetikos bei parfumerijos poveikio, kuris išprovokuoja oksidaciją bei mažina brangakmenių ir perlų žvilgesį ir spindesį.

Raktiniai žodžiai: topazas, deimantas